Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Devrim niteliğindeki WhatsApp özelliği artık kullanılabilir!

Devrim niteliğindeki WhatsApp özelliği artık kullanılabilir!

Geçtiğimiz ay Meta yorumlarıyla sosyal medya dünyasında kartların yeniden dağıtıldığını gördük. Bu duyuruya kadar aylık en çok kullanıcıya sahip platform Facebook olarak bilinirken, Meta’nın son verilerine göre WhatsApp’ın aylık kullanıcı sayısı 3,8 milyara ulaşırken, Facebook 2,95 milyar civarında kaldı.

Bu başarıya ulaşmak için her gün duyurulan yeni özelliklerle WhatsApp, kullanıcılarına son yılların en değerli özelliklerini sunuyor. WhatsApp kullanıcıları için en büyük sorun, uygulamaya birden fazla cihazdan bağlanamamaktı.

Devrim niteliğindeki WhatsApp özelliği artık kullanılabilir!

WhatsApp Web ve Masaüstü WhatsApp kişisel bilgisayarlarda bu sorunu aşmış olsa da tabletlerinden WhatsApp’a bağlanmak isteyen kişilerin hala sorun yaşadığını herkes biliyor.

Burada Amerikalı sosyal medya devi tarafından yapılan duyuruya göre WhatsApp, SIM karta ihtiyaç duymadan aynı anda 4 farklı cihazda kullanılabiliyor. Buradaki en önemli yenilik ise bu cihazlardan bir veya birkaçının tablet olarak seçilebilmesi. Elbette bu özelliğin şu anda çok sınırlı sayıda Android kullanıcısı ile paylaşıldığını ve önümüzdeki yıl dünya çapında kullanıma sunulmasını beklememiz gerektiğini tekrar hatırlatırız. Bakalım Amerikan sosyal medya devinin bir sonraki saldırısı ne olacak?