Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

DALL-E API Yayınlandı: WhatsApp’ta Bile Kullanılabilecek

DALL-E API Yayınlandı

Yazdığınız metne göre görseller oluşturan yapay zekanın en bilinen ismi DALL-E 2, bugün heyecan verici haberlerle geri döndü. Bir basın açıklamasında platform, yapay zeka uygulama programlama arayüzünün (API) herkese açık olduğunu duyurdu.

DALL-E API’sini herkese açmak, geliştiricilerin beklediği haberdi. API herkese açık olduğu için geliştiriciler, DALL-E’nin sunduğu özellikleri kendi yazılımlarına entegre edebilecekler.

API sürümü, geliştiriciler için yalnızca iyi bir haber değil:

dall e api yayinlandi whatsappta bile kullanilabilecek 0 kfs3o26s

DALL-E API’sinin piyasaya sürülmesiyle yapay zeka, metni resimlere dönüştürmek için daha fazla bilgi kullanabilecek. API’yi birden fazla platform ve uygulamada kullanarak DALL-E AI ayrıca daha hızlı gelişebilecek. Dolayısıyla metinle elde edilen görüntünün paralelliği ve kalitesi artacaktır.

Peki ne yapılabilir?

DALL-E API’nin uygulama alanı, geliştiricilerin hayal gücüne bağlıdır. Bu API ile geliştiriciler, WhatsApp’ın kendi API’sini kullanarak WhatsApp aracılığıyla yakında bir fotoğraf üreten bot başlatabilir. Aslında, yazılımı anlıyorsanız, bunu kendiniz yapabilirsiniz.

API’yi kullanmak ücretsiz olacaktır:

DALL-E API’sinden yararlanmak isteyen geliştiriciler, oluşturulacak görüntünün çözünürlüğüne göre görüntü başına ödeme yapacaktır. Bu fiyatlar aşağıdaki gibidir.

1024×1024 piksel: 0.02$

512×512 piksel: 0,018 ABD doları

256×256 piksel: 0,016 ABD doları

 

Dall-E,Geliştiriciler,Görsel,Apı