Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Cyberpunk 2077’nin DLC’si Phantom Liberty ücretli olacak

cyberpunk 2077nin dlcsi phantom liberty ucretli olacak 0 fjkktom3

Oyun dünyasının yıllardır en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, inanılmaz sorunlarla 2020 yılında çıkışını yaptı. Çıktığı günden bu yana uzun tartışmalara ve davalara konu olan oyun, son aylarda yeni nesil bir yama ve Cyberpunk: Edgerunners ile popülaritesinin yeniden canlanması da dahil olmak üzere birçok güncelleme aldı. Netflix’te yayınlanan anime. O zamanlar popülaritesiyle genel olarak iyi karşılanan oyun, yakında ilk değerli DLC’sine kavuşacak. Phantom Liberty adlı içerikten hayal kırıklığı yaratan bilgiler geliyor.

Fiyat henüz belirlenmedi

Geçtiğimiz Eylül ayında CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için ilk hikaye DLC’sini duyurdu. Phantom Liberty’nin, Night City’nin yepyeni bir semtinde geçen ve yepyeni karakterler ve hikayeler içeren Mercenary olacağı açıklandı. GamesRadar‘a konuşan CD Projekt Red’in halkla ilişkiler müdürü Radek Grabowski, Phantom Liberty’nin ödeme yapacağını söyledi, ancak fiyat henüz belirlenmedi. Ancak içerik, temel oyundanucuzolarak tanıtılır.

Bir casus-gerilim filmi olan Phantom Liberty, Yeni Amerika Birleşik Devletleri’ne siberpunk dünyasında değerli bir rol verecek olan Johnny Silverhand ve V’nin hikayesine devam edecek. Xbox One, Playstation 4 ve Stadia platformları için yayınlanmamış içerik paketlerinin 2023‘te piyasaya sürülmesi bekleniyor.