Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Call of Duty Modern Warfare II ilk davayla karşı karşıya

call of duty modern warfare ii ilk davayla karsi karsiya 0 tamlargi
Call of Duty Modern Warfare II
Oyunların görselleri güzelleştikçe artık oyun içi yerler gerçeği ile birebir ayrıntılara sahip olmaya başlıyor. Bu gerçekçilik vakit zaman geliştiricilerin başını ağrıtabiliyor. Call of Duty Çağdaş Warfare II önemli bir problemde karşı karşıya.

Call of Duty MW II sıkıntılı

Call of Duty Çağdaş Warfare II oyunu içerisinde yer alan Amsterdam The Conservatorium Hotel işletmecileri, bundan pek mutlu değil ve müsaade almadan harita içerisine entegre edildiklerini argüman ediyor.

Aslında Call of Duty oyununda isim hakkı davalarından kaçınmak için yerlerin isimleri değiştiriliyor lakin The Conservatorium Hotel oldukça tanınır bir biçimde bırakılmış. Üstelik bir taarruz sonrasında otelden dumanlar çıktığı görülüyor.

Otel işletmesi oyun içerisinde kendilerinden müsaade alınmadan binanın yerleştirildiğini ve türel süreç başlatacaklarını bildirdi. Ayrıyeten The Conservatorium Hotel kesinlikle şiddet oyunlarını desteklemiyor ve bu çeşit oyunlar işletmenin temel bedelleri yansıtmıyor.

Masaüstü ve konsollar için satışa çıkan Call of Duty Çağdaş Warfare II, PlayStation mağazasında serinin en güzel çıkış yapan oyunu oldu. Ayrıyeten Steam üzerinde 260 bin oyuncu sayısını da geçmiş durumda.