Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Apple’ın reklam ajansından müşterilerine tavsiye: Twitter’daki reklamları askıya alın

applein reklam ajansindan musterilerine tavsiye twitterdaki reklamlari askiya alin 0 6zrzuzac Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla başlayan kaos ve meydana gelen tutarsızlık sorunları Apple ile çalışan reklam ajansının da canını sıktı. Omnicom‘a nazaran inançlı ve sağlıklı bir ortam kurulmadığı sürece Twitter ile iş yapılamaz.
Apple’ın reklam ajansından reklamları durdurma çağrısı

Apple’ı temsil eden Omnicom kendi müşterilerine Twitter’da reklam yayımlamak için daha fazla para harcamamasını tavsiye ediyor. Bu reklamları askıya alma davetinin şimdilik kısa vade için yapıldığı tabir edildi.

Elon Musk’ın insanları işten atması, kimlik hırsızlığının ayyuka çıkması, üst seviye yöneticilerin istifa etmesi ve Federal Ticaret Kurulu tarafından koyulan kimi kuralların yönergelerine uyulmaması üzere imaj zedeleyeci olayların bu toplumsal medya platformunda yaşanması Omnicom’un Twitter’ı inançsız olarak nitelendirmesine yol açtı.
applein reklam ajansindan musterilerine tavsiye twitterdaki reklamlari askiya alin 1 c3crdfdp

Apple’ın reklam ajansından müşterilerine tavsiye: Twitter’daki reklamları askıya alın

Kendisiyle çalışan firmaları Twitter’ın güvenlik tedbirlerini kabul edilebilir bir seviyeye getirdiğini ve irtibat ortamının denetimini tekrar ele geçirdiğini herkese kanıtlayana kadar Twitter ile iş birliği yapmama konusunda telkin eden Omnicom, müşterilerinin marka pahasına ziyan gelmesinden çekiniyor.
Omnicom’un kendi telaşlarını ortadan kaldırmak için Twitter’a ulaştığı bildirildi. Tasalarından kurtulmak isteyen reklam ajansının Twitter’dan şimdilik istediğini elde edemediği belirtildi.

General Mills, Deutsche Bank, United Airlines, Air Canada ve REI üzere kıymetli şirketler de Twitter’a reklam vermeyi bırakmıştı. Elon Musk’ın sık sık karar değiştirmesi, piyasalara itimat verici açıklamalarda bulunmaması ve kuşku uyandıran davranışlar sergilemesi Twitter’ın geleceğini sarsmaya devam ediyor.