Çita Web Tasarım

ADRES

İstasyon Cd. No:43 Tuzla/İstanbul

BİZE ULAŞIN

0850 885 37 14
0552 333 98 17

Amazon Music, Prime Abonelerine Ücretsiz Oldu

Amazon Music

ABD merkezli Amazon tarafından sunulan bir abonelik hizmeti olan Prime, kullanıcıların sabit bir aylık ücret karşılığında birden çok hizmeti kullanmasına olanak tanır. Amazon Prime, alışveriş avantajlarının yanı sıra Prime Image ve Prime Gaming avantajlarıyla da öne çıkıyor. Aylık 7,90 TL olan bu hizmetten ülkemizde bir çok kişi ya da çok düşük bir fiyatla faydalanabilmektedir.

Amazon’un Spotify gibi müzik hizmetleri de var. Amazon Music olarak adlandırılan hizmet, dünya çapında birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor ve 100 milyondan fazla şarkıya sahip; Ama ne yazık ki şu anda ülkemizde yok. Alınan bilgilere göre müzik dinleme hizmetleriyle ilgili değerli bir gelişme var.

Amazon Music, Prime aboneleri için ücretsizdir

amazon music prime abonelerine ucretsiz oldu 0 njqdjjii

Bugün Amazon, itibarına uygun olarak Prime abonelerinin artık ek bir fiyat olmadan Amazon Müzik kitaplığına erişebileceğini duyurdu. Yeni karar, Prime abonelerinin artık 100 milyondan fazla müzik, podcast ve diğer hizmetlerden oluşan bir kataloğa erişebileceği anlamına geliyor.

Ancak abonelerin Amazon Music tarafından sağlanan tüm özellikleri kullanamayabileceğini unutmayın. Genel kullanıcılar bu müzikleri ‘sadece karıştır’ seçeneği ile kullanabilir. Böylece istedikleri müziği çalamayacaklar. Bu hizmetten ve diğerlerinden tam olarak yararlanmak için, kullanıcıların aylık 9 ABD Doları tutarındaki Amazon Music Unlimited’a abone olmaları gerekir.

Prime aboneleri için ücretsiz olan Amazon Music’in bu sürümünün biraz Spotify‘ı andırdığını belirtmekte fayda var. Spotify’da “premium” olmayan kullanıcılar yalnızca müziği karıştırabilir ve eşleştirebilir. Ancak Amazon Music’in ücretsiz ve Spotify’ın aksine reklamsız olduğunu da eklemek gerekir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Amazon Prime Music hizmeti maalesef ülkemizde mevcut değil. Bu, Turkish Prime abonelerinin yeni eklentiden yararlanamayacakları anlamına geliyor. Hizmetin ne zaman geleceği bilinmiyor.

 

Ücret,Amazon Music,Prime,Kullanıcı,Amazon